Blog

Home / blog

8 sierpnia 2021
Przechowywanie warzyw i owoców w ziemiance

Przechowywanie warzyw i owoców w ziemiance

Odpowiednia temperatura i odpowiednia wilgotność to kluczowe aspekty, które warunkują dobre przechowywanie. Tymczasem ziemianka to miejsce, które w naturalny sposób zapewnia nam odpowiednie warunki. Podczas gdy od lat wykorzystywano ten sposób na przechowywanie, na długo przed pojawieniem się lodówek w naszych domach, bardzo dużo osób zapomniało jak w naturalny sposób przechowywać zbiory.
18 czerwca 2021
analiza ogrodu przed zakupem piwnicy ogrodowej

Przed zakupem piwniczki ogrodowej – analiza orgodu

Decyzja o posiadaniu ziemianki w ogrodzie już zapadła, piwniczka pozostała już wybrana, pozostała już tylko analiza ogrodu przed zakupem piwniczki ogrodowej. Pozwoli Ci ona zweryfikować co i gdzie możesz zbudować. Jakie są zalecenia, a jakie przeciwskazania? Co należy wziąć pod uwagę przed wyborem odpowiedniej technologii?
25 maja 2021
piwnica plastikowa

Piwnica plastikowa? Z czego zbudowana jest piwniczka CoolCubby

Nowoczesna piwnica plastikowa to innowacyjne podejście do znanego wszystkim przechowywania w ogrodzie. Dlaczego warto zdecydować się na plastikową piwniczkę? Jakie materiały można wykorzystać do jej budowy?
15 marca 2021
wyposażenie piwnicy ogrodowej

Wyposażenie piwnicy ogrodowej

Po analizie ogrodu i analizie dostępnych materiałów to budowy piwnicy nadszedł czas na rozeznanie i zweryfikowanie jakie wyposażenie piwnicy ogrodowej ma zostać zainstalowane w naszej piwnicy.
15 marca 2021
największy producent piwnic ogrodowych

Największy producent piwnic ogrodowych w Polsce

Nasze piwniczki produkowane są w 100% w Polsce. Producent piwnic ogrodowych piwniczki.pl, polska firma SOFIC na co dzień zajmuje się projektowaniem i budową statków oraz domów na wodzie.