O piwniczkach

Home / o piwniczkach

Materiał


Piwniczki zbudowane są z laminatu poliestrowo szklanego w technologii bliźniaczej do budowy kadłubów łodzi. Jest więc ona odporna na wilgoć i starzenie, długowieczna, stabilna wymiarowo w czasie oraz długotrwale estetyczna.


Konstrukcja


Piwniczka jest samonośną sferyczną konstrukcją. Promień krzywizny wynosi 1,3m. Konstrukcja jest zintegrowana, zawiera w sobie usztywnione poszycie, kanały wentylacyjne, drzwi wejściowe, studzienkę spływową.


Bezpieczeństwo


Wszystkie wewnętrzne powierzchnie piwniczki posiadają atest do kontaktu z żywnością. Drewniane schody ze sklejki, prowadzące do jej wnętrza pokryte są powłoką antypoślizgową.


Szczelność


Dzięki absolutnej szczelności piwniczka jest zabezpieczona przed gryzoniami oraz dostawaniem się wody do jej wnętrza.


Wnętrze


Wnętrze piwniczki zostało zaprojektowane w taki sposób, aby idealnie zagospodarować powierzchnię do przechowywania. Jest nieskazitelne i łatwe do utrzymania w czystości.


Design


Projektanci piwniczki zadbali o każdy szczegół. Organiczny kształt półek pozwala na pełne wykorzystanie dostępnej przestrzeni magazynowej. Dodatkowo stworzone zostały miejsca do siedzenia, co pozwala na wykorzystanie piwniczki jako miejsce spotkań i degustacji. Duża przestrzeń zapewnia komfort podczas przebywania w jej wnętrzu.

Ogród


Wzniesienie na piwniczce może stać się doskonałym tłem dla kompozycji roślinnej, układu skalnego lub przestrzeni zabaw dla dzieci. Podczas zakupu masz możliwość wyboru koloru drzwi wejściowych tak, aby piwniczka idealnie wpasowała się w styl Twojego ogrodu.

Ekologia


Dzięki izolacji, jaką tworzy warstwa ziemi znajdująca się nad piwniczką, w jej wnętrzu, zarówno latem, jak i zimą panuje odpowiednia temperatura do przechowywania żywności. Piwniczka może zastąpić lodówkę bez konieczności użycia prądu.


Transport


Kupując piwniczkę możesz liczyć na naszą pomoc i zaangażowanie. Zajmujemy się zarówno transportem jak i montażem. Piwniczka dostarczona jest w jednym, gotowym elemencie wraz z wyposażeniem (półki, oświetlenie LED, miernik temperatury oraz wilgotności).


Montaż


Jej montaż odbywa się w ciągu jednego dnia, bez dewastacji ogrodu. Poradzimy sobie nawet z wysokimi wodami gruntowymi.


Mobilność


Istnieje możliwość wykopania piwniczki i zmiany jej lokalizacji.


Zobacz naszą ofertę

Zajrzyj do wnętrza Piwniczki

YT_TRANSPARENT